בכמה מהמעשים נתפסו העבריינים על ידי מצלמות מעקב ברכבים נעולים, כתבו החוקרים בתלונתם הפלילית. משטרת מחוז באקס הזהירה מפני הפורצים סדרתיים בספטמבר ושחררה קטעי אבטחה המציגים אותם מעורבים בפעילות פלילית. כאשר המשטרה חיפשה את החשודים שהודו כי פרצו לכ -2,000 כלי רכב בניו ג'רזי ובפנסילבניה ובדירות, הם מצאו מזומנים בשווי של כ- 30,000 $ וחפצים גנובים ממכוניות, כך מסרה המשטרה.

הם גנבו ארנקים

ארנקים, טלפונים ניידים, סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים, משקפי שמש ותיקים. רוב הפריצות לרכב מתרחשות בשעות הלילה כאשר הרכב חונה ליד בית הקורבן. מקורות אכיפת החוק קישרו את שורת האירועים האחרונים לצוותים בניו ג'רזי באמצעות הכביש המהיר הסמוך לסטטן איילנד לצורך עקיפה קצרה. אם המכונית לא מופיעה בניו ג'רזי, הוא האמין שנשלח לחו"ל למטרות רווח.
למידע מורחב אודות פורץ רכבים ניתן לגשת לאתר

רכבים שנותרו ללא השגחה עם מפתח ההצתה הם מטרה לגנבי רכב

פורצים מכוונים לעיתים קרובות לכלי רכב שחונים בחניה בזמן שבעליהם עובד או עושה קניות. אתה יודע שלוקח הרבה זמן עד שהבעלים יחזור הביתה, ולכן הסבירות להיתפס קטנה. החנה את רכבך במוסך או בחניון עם מפקח.

מפתחות משמשים להפעלת הרכב שלך על ידי מישהו אחר

כמו שרות או חניך. מקשי אישור פותחים את דלת הנהג ומתניעים את המכונית, אך אינם פותחים את תא המטען או תא הכפפות. מכיוון שרוב האנשים לא יודעים שיש להם מפתח שירות, גנבי רכב יעשו כל שביכולתם כדי לגנוב אותם ולהבריח אותם.

רוב האנשים מאמינים שאם הם ישאירו מעט אוויר ברכב, החלונות ייפתחו ויהיה סדק באחת המכוניות.

גלגול חלונות המכונית

היא דרך אחת להפעיל מערכת אזעקה, אך אינה תלויה בכך שהיא הדרך היחידה להרתיע גנבים. גנב רכב יכול לפרוץ לרכב שלכם תוך 30 שניות, ומערכת אזעקה לא מרתיעה את רוב גנבי הרכב. הפוך את המכונית שלך למטרה קשה לפריצות לרכב: אתה יכול להפוך את המכונית שלך לנחשקת יותר.

אחד הדברים המעצבנים ביותר שיכולים לקרות לבעל רכב

הוא שגניבה היא אחת הצורות הנפוצות ביותר של גניבה בארה"ב. לא מדובר רק בגניבת המכונית כולה, אלא גם בפריטים החשובים שיש בה כדי להחליף או להתמודד עם תהליך התיקון המייגע והיקר. אין שום דרך למנוע לחלוטין גנבים מסוג זה, אך ישנם צעדים סבירים שתוכלו לנקוט בכדי להפוך את רכבכם ליעד פחות אטרקטיבי. תנו להם לעבוד למען הפרס הגנוב שלהם כדי שישכחו אותו ויפנו למטרות קלות יותר.

לרכב שלך צריך להיות מספר זיהוי רכב (VIN) על החלון. שמור על המכונית שלך עם הגלגלים מחוץ למדרכה, גם אם אתה חונה על גבעה.

רוב הגנבים הם אופורטוניסטים שמנצלים טעויות מטופשות שאנחנו עושים

כמו השארת החלון האחורי פתוח או אי נעילת המכונית. נוכלים עובדים בדפוסים ותמיד מחפשים אחר יצרני רכב ודגמים ספציפיים, רכבים שנמכרים או חלקי חילוף. לילות פופולריים יותר בקרב גנבים מאשר בזמנים אחרים מכיוון שאופורטוניסטים אינם צריכים לעבוד על פי לוח זמנים קפדני.

על פי חוק מדינת פלורידה

פריצה מתרחשת כאשר אדם "נכנס לדירה, מבנה או תחבורה מתוך כוונה לבצע עבירה, אם הדירה או המבנה פתוחים לציבור בכל עת, או אם לאדם יש היתר או מוזמן להיכנס אליו. כאשר אדם מבצע עבירה של פריצה ברשות ובכוונה לבצע גניבה, הוא נכנס או נשאר בדירה (בית, בניין, רכב, עגלת רכבת, רכב מים או כל מבנה אחר כמו בית) או נכנס ונשאר בבניין אחר (עגלת רכבת, מטוס, חדר או חלק).

בעוד שחלק מהעצות עשויות להיראות מובנות מאליהן

כמו למשל לא להפעיל את המכונית עם מפתחות בהצתה, פולר גילה שרוב בעלי הרכב אינם יודעים שהם גנבים. הידיעה שבעל רכב אינו גנב יכולה לגרום לרכב לנוע בפחות מ -10 שניות. בדוק את שבעת הטיפים האלה שיכולים להיות ההבדל בין להחזיק את המכונית שלך להליכה.